Aktualitások

Ebédbefizetés decemberre

2020. december 10. (csütörtök) ebédbefizetési határidő.

Intézkedési terv a vírusra vonatkozólag

Tájékoztatom a Tisztelt Szülőket, hogy a kialakult járványhelyzet miatt a gyermekek és a felnőttek egészség védelmének érdekében a következő  kötelezően betartandó szabályokat hozom!

• A szülők csak szájmaszkban léphetnek be az óvoda területére.
  • A felnőttek használják a folyosókon elhelyezett kézfertőtlenítőt.
  • A szülők a legrövidebb ideig tartózkodjanak az óvodában és kerüljék az óvodán belüli csoportosulásokat. A folyosón egyszerre 4 szülő tartózkodhat.
  • A gyermekeknek nem kell szájmaszk, érkezéskor alapos szappanos kézmosást kérünk.
  • Az óvodába ½ 9-ig meg kell érkezni, mert bezárjuk a kaput.
  • Betegség bármely tünete esetén – levertség, hőemelkedés, láz, köhögés, erős nátha – a gyermek nem jöhet közösségbe. Ha az óvónő ezeket a tüneteket tapasztalja elkülöníti a gyermeket és a legrövidebb időn belül haza küldi.
  • Betegség után a szülőnek igazonia kell, hogy gyógyult a gyermeke.
  • A szülők felelőssége ha családtagjaik körében betegségre utaló tüneteket tapasztalnak, külföldről tértek haza, vállalják a 2 hét önkéntes karantént.
  • Abban az esetben ha a járvány nagy esetszámokat produkál lezárjuk az ajtókat, a gyermekek átadása a kapu alatt történik, csengetésre a dajkák veszik át a gyermekeket.

Kérem a szabályok maradéktalan betartását!!!

Kérem, hogy a fenti szabályok megismeréséről, a gyermekek aktuális egészségi állapotáról nyilatkozzanak az óvónőknél levő nyomtatványon.

Tájékoztatom a Szülőket arról, hogy a gyermekekkel kialakítandó kapcsolat érdekében dolgozóink nem viselnek szájmaszkot.

Tisztelettel:  Heizer Csabáné